fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
image
17
december

Beoordeling van Inspectie van het Onderwijs is goed!!

Vandaag heeft een inspecteur van het Ministerie van Onderwijs onze school bezocht. Hij onderzocht het  professioneel didactisch handelen van leerkrachten. En hij was heel tevreden! Daar zijn we heel blij mee!

Met name noemde hij het stimuleren van betrokkenheid van leerlingen, goed klassemanagement, aandacht voor structuur en gebruik van cooperatieve werkvormen als een kwaliteitsaspect van onze school. Natuurlijk zijn er ook punten voor verbetering, waar we komend schooljaar mee aan de slag gaan. Tenslotte ben je nooit uitgeleerd en is er altijd een mogelijkheid tot verbetering!

Heeft u vragen over het inspectiebezoek en de uitkomst? U bent welkom met uw vragen!

Mariette Smit